שבושי"ם

 שמיניסט יקר!

בשלב המיוחד הזה בחייך בו אתה מקבל החלטה חשובה מאד שתשפיע ישירות על עתידך ויש הרבה אופציות והכל נראה כל כך מבלבל אנחנו כאן בשבילך!

כאן בישיבת ההסדר דרך חיים בקרית גת מחכים ומצפים לביקורך שהרי "טוב מראה עיניים".
ישיבתנו הוקמה בשנת תשס"ו (2006 למניינם) ומונה כיום ב"ה כ 150 תלמידים ואברכים השוקדים על תלמודם בשמחה גדולה.

האוירה המשפחתית היחודית הקיימת בישיבה והקשר האישי עם הרמי"ם מציבה את ישיבתנו במקום בו קשה מאוד שלא להתאהב בישיבה בצוות החינוכי ובתלמידים היקרים של הישיבה.

הלימוד בישיבה
אנחנו מאמינים שלכל תלמיד יש לבנות תכנית לימודית המתאימה לו כדי שייבנה נכון מתוך לימוד תורה מידות ויראת שמיים ויהפוך לבן תורה אמיתי המשפיע מאורו בכל שלב בחייו ובכל תחומי החברה בהתאם לכישוריו. אשר על כן שיעור א' יחולק תמיד לשלוש קבוצות לימוד מרכזיות 1. בחורים המעוניינים בלימוד עיון ברמה גבוהה לימוד בקיאות, הלכה ואמונה. 2.תלמידים עם רצון גדול ללמוד אך צריכים כלים ללימוד גמרא ואמונה בצורה מסודרת ומובנית. 3.קבוצת אמונה- הלומדים בה בשלב הראשון של השנה סידרת שיעורים בבניין האמונה ובונים בתלמידים את השייכות לעולמה של ישיבה ותורה ומהר מאד משתלבים בלימוד הכללי בישיבה.

מסלול הלימודים בישיבה מורכב משנתיים לימוד בישיבה(שיעור א' ו ב'), גיוס לצבא(שיעור ג') לשנה וחמישה חודשים וחזרה לישיבה לשנה וחצי(שיעור ד' ו ה'). כמובן שישנה אפשרות למסלול של ישיבה גבוהה וגיוס לצבא בשנה שאתה מחליט.

הצוות
צוות הרמי"ם רחב ומגוון מאד עם נסיון רב שנים, תלמידי חכמים גדולים המכירים היטב את נפש התלמיד ומשקיעים המון בהצלחתם

הישיבה ממוקמת בשכונה שקטה בעיר בקמפוס רחב ומושקע המשווה אוירה נינוחה ונעימה מאד.

הדרך שלנו
עשיית החסד והשותפות עם צרכי הקהילה בעיר הם חלק בלתי נפרד מאיתנו. התלמידים הקימו ארגון חסד העומד בקשר עם גורמי הרווחה ושותפים מלאים בעזרה למשפחות ולקשישים ברחבי העיר במהלך כל השנה.

התלמידים נהנים מקשר אמיץ עם אברכי הישיבה ומגיעים לבתיהם על בסיס שבועי למפגש חם ולשיח בענייני הזמן והשעה.

ראיון קבלה מיוחד
כל בחור שמגיע לישיבה עובר ראיון מושקע מאד שמטרתו בראש ובראשונה היכרות מעמיקה איתך על מנת להתאים עבורך את המענה הראוי ביותר בישיבתנו וכן לסייע ולכוון אותך למצוא את מקומך אם לא איתנו אז במקום שיכול להתאים לך יותר.

מצפים וממתינים לבואך!

ליצירת קשר ותיאום הגעה.
יאיר גבאי: 0542838139

חיפוש שיעורים

עץ סדרות חדש

שיעורים מועדפים

      No Favorites